No Dealing Desk


Nasz model „No Dealing Desk” to sposób na bezpośrednie i przejrzyste transakcje. Pozycje klienta są automatycznie pokrywane i przekazywane bezpośrednio na rynek bazowy bez udziału dealera i bez rekwotowań.

Każda otwarta pozycja jest automatycznie realizowana w całości z zasobów płynności, więc InterTrader Direct nigdy nie ponosi ryzyka, które mogłoby wywołać konflikt interesów. Wszystkie zlecenia są anonimowe i można nawet oddziaływać na rynek, składając zlecenia wewnątrz spreadu rynkowego.

W przypadku instrumentów CFD na platformie MT4 inwestujesz po cenie rynkowej i płacisz niewielką dodatkową prowizję od transakcji. Na platformie webowej, a także przy transakcjach spread betting i CFD na inne aktywa niż waluty na platformie MT4, wspomniana prowizja jest doliczana do ceny rynkowej, więc jest uwzględniona w spreadzie.

Bez udziału dealera

Egzekucja zleceń zależy wyłącznie od płynności rynku, a nie od decyzji brokera. Jedną z konsekwencji tego mechanizmu jest brak rekwotowań – nowa pozycja zostanie otwarta po wskazanej przez Ciebie cenie albo odrzucona w przypadku niewystarczającej płynności.

Chociaż zlecenia stop-loss są podatne na tzw. poślizg cenowy w okresie niestabilności na rynku, z drugiej strony możesz zyskać na pozytywnym poślizgu cenowym na zleceniach SL i z limitem ceny, co określane jest mianem „korzystnej zmiany cenowej”.

Model No Dealing Desk nie oznacza jednak bezosobowej obsługi. Szczycimy się wyjątkowymi relacjami z naszymi klientami – możesz zadzwonić do nas w dowolnym momencie, aby rozwiązać problem techniczny czy zamknąć transakcję przez telefon.

Inwestycje na międzybankowym rynku walutowym

Ceny z rynku międzybankowego są grupowane w naszych zasobach płynności, co zapewnia możliwie najlepsze ceny kupna i sprzedaży danej pary walutowej.

Korzystając z platformy webowej lub MT4 możesz przeglądać najlepsze ceny kupna i sprzedaży oraz składać zlecenia bezpośrednio na rynku.

InterTrader Direct występuje jako strona Twojej transakcji na danej pozycji, ale automatycznie pokrywa całe ryzyko, składając odpowiednik Twojego zlecenia u swoich dostawców płynności.

Dlatego, w przeciwieństwie do innych brokerów spread betting i CFD sami nie zarabiamy na Twoich zyskach ani stratach. Nasz zysk pochodzi wyłącznie z prowizji transakcyjnych.

Przeczytaj więcej na temat stuprocentowej neutralności brokera.

Open an account now

It’s free to open an account, can take less than five minutes, and there’s no obligation to fund or trade

CREATE YOUR ACCOUNT RISK-FREE DEMO
Losses can exceed deposits

Spread betting and CFD trading are leveraged products and as such carry a high level of risk to your capital which can result in losses greater than your initial deposit. These products may not be suitable for all investors. CFDs are not suitable for pension building and income. Ensure you fully understand all risks involved and seek independent advice if necessary.

InterTrader is a trading name of InterTrader Limited which is owned and controlled by GVC Holdings PLC. InterTrader Limited is authorised and regulated by the Gibraltar Financial Services Commission and registered with the Financial Conduct Authority in the UK, ref 597312. Registered address: Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.