KontaktJeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, możesz skontaktować się z zespołem InterTrader w jeden z następujących sposobów.

*Jeśli chciałbyś skontaktować się z nami poza wskazanymi powyżej godzinami, aby ze względu na problemy techniczne uzyskać pomoc w zamknięciu otwartej pozycji, zadzwoń pod numer podany powyżej, a połączysz się z działem pomocy, który postara się Ci pomóc. Pomoc świadczona poza godzinami pracy obejmuje wyłącznie zamykanie otwartych pozycji. Wszelkie inne kwestie będą kierowane do naszych pracowników dyżurujących w standardowych godzinach pracy.

Partnerzy

Masz dużą bazę klientów albo czytelników online, którzy mogliby być zainteresowani usługami InterTrader? Oferujemy współpracę obejmującą programy afiliacyjne i partnerskie, konta zarządzane i transakcje instytucjonalne. Więcej informacji znajdziesz tutaj.


Przejdź do InterTrader już dziś … to najmądrzejszy wybór dla tradera

Straty mogą przewyższać wartość depozytów Załóż konto Załóż konto demo


Transakcje typu spread betting i CFD to produkty finansowane z zastosowaniem dźwigni finansowej. Z tego względu wiążą się z dużym ryzykiem utraty kapitału, co może skutkować stratą większą od pierwotnego depozytu. Produkty te mogą nie być odpowiednie dla niektórych inwestorów. Kontrakty CFD nie są właściwymi instrumentami do gromadzenia środków emerytalnych lub jako stałe źródło dochodu. Upewnij się, że jesteś w pełni świadomy związanego z tym ryzyka i w razie potrzeby skorzystaj z porady niezależnego specjalisty.

InterTrader to nazwa handlowa spółki InterTrader Limited, będącej własnością spółki GVC Holdings PLC i pozostającą pod jej kontrolą. Spółka InterTrader Limited jest nadzorowana i regulowana przez Gibraltar Financial Services Commission oraz zarejestrowana w Financial Conduct Authority w Wielkiej Brytanii pod numerem 597312. Adres siedziby: Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.