Załóż konto

Załóż darmowe konto demo

Straty mogą przewyższać wartość depozytów


Masz pytania?

Konto demonstracyjne (konto demo)

Jeśli dotąd nie zajmowałeś się transakcjami spread betting czy CFD, albo chciałbyś poznać naszą platformę transakcyjną w warunkach wolnych od ryzyka, zachęcamy do otwarcia konta demonstracyjnego online. Możesz wybrać platformę webową lub platformę MT4 do pobrania na komputer. Konto demo InterTrader jest także dostępne w formie aplikacji, więc możesz nauczyć się inwestować na swoim smartfonie lub tablecie.


Otwórz konto demo

Otwórz konto demo Otwórz konto demo MT4

Masz już konto demo?

Zaloguj się na konto demo na platformie webowej tutaj:

Przejdź do InterTrader już dziś, to najmądrzejszy wybór dla tradera

Straty mogą przewyższać depozytów Załóż konto Załóż konto demo


Transakcje typu spread betting i CFD to produkty finansowane z zastosowaniem dźwigni finansowej. Z tego względu wiążą się z dużym ryzykiem utraty kapitału, co może skutkować stratą większą od pierwotnego depozytu. Produkty te mogą nie być odpowiednie dla niektórych inwestorów. Kontrakty CFD nie są właściwymi instrumentami do gromadzenia środków emerytalnych lub jako stałe źródło dochodu. Upewnij się, że jesteś w pełni świadomy związanego z tym ryzyka i w razie potrzeby skorzystaj z porady niezależnego specjalisty.

InterTrader to nazwa handlowa spółki InterTrader Limited, będącej własnością spółki GVC Holdings PLC i pozostającą pod jej kontrolą. Spółka InterTrader Limited jest nadzorowana i regulowana przez Gibraltar Financial Services Commission oraz zarejestrowana w Financial Conduct Authority w Wielkiej Brytanii pod numerem 597312. Adres siedziby: Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.