Załóż konto

Załóż darmowe konto demo

Straty mogą przewyższać wartość depozytów


Masz pytania?

Wpłata środków na konto

Po dokonaniu wpłaty środków na konto możesz zacząć realizować transakcje! Wpłaty na konto można dokonać na trzy szybkie sposoby:


Przelew bankowy

Możesz wpłacić środki bezpośrednio na nasze konto bankowe, dokonując przelewu na platformę z rachunku bankowego prowadzonego na Twoje nazwisko

Karta płatnicza

Log in, click Deposit, then follow the instructions to pay via AlgoCharge or DataCash, our two card payment solutions

On the platform via Skrill

Skrill is a secure payments provider – enter your deposit amount online and click ‘Pay by Skrill’


Możesz wpłacić środki w bezpieczny sposób przez Internet kartą debetową lub kredytową. Możesz zarejestrować kartę i dokonywać płatności w obszarze klienta online. Możesz również zadzwonić do naszego działu obsługi klienta pod numer +44 203364 5189. Więcej informacji znajduje się w Najczęściej zadawanych pytaniach..

Do przelewów bankowych w GBP, EUR i USD używaj kodu bankowego 60-95-44 i numeru rachunku: 39117900 Nazwa rachunku InterTrader. Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer konta InterTrader. Więcej informacji na temat wpłat środków na konto znajduje się w Najczęściej zadawanych pytaniach.Bezpieczeństwo Twoich środków

Środki wpłacone przez Ciebie na rachunek w InterTrader.com są bezpiecznie przechowywane na wydzielonym rachunku klienta zgodnie z przepisami organów regulacyjnych dotyczącymi środków pieniężnych klientów. Możesz wypłacić swoje środki w dowolnym momencie.

Ponadto są one objęte systemem rekompensat dla inwestorów Gibraltar Investor Compensation Scheme (GICS) do kwoty 20 000 EUR na klienta. Więcej informacji na temat bezpieczeństwa środków.

Więcej informacji na temat wpłat i wypłat środków znajduje się w Najczęściej zadawanych pytaniach.
Przejdź do InterTrader już dziś, to najmądrzejszy wybór dla tradera

Straty mogą przewyższać depozytów Załóż konto Załóż konto demo


Transakcje typu spread betting i CFD to produkty finansowane z zastosowaniem dźwigni finansowej. Z tego względu wiążą się z dużym ryzykiem utraty kapitału, co może skutkować stratą większą od pierwotnego depozytu. Produkty te mogą nie być odpowiednie dla niektórych inwestorów. Kontrakty CFD nie są właściwymi instrumentami do gromadzenia środków emerytalnych lub jako stałe źródło dochodu. Upewnij się, że jesteś w pełni świadomy związanego z tym ryzyka i w razie potrzeby skorzystaj z porady niezależnego specjalisty.

InterTrader to nazwa handlowa spółki InterTrader Limited, będącej własnością spółki GVC Holdings PLC i pozostającą pod jej kontrolą. Spółka InterTrader Limited jest nadzorowana i regulowana przez Gibraltar Financial Services Commission oraz zarejestrowana w Financial Conduct Authority w Wielkiej Brytanii pod numerem 597312. Adres siedziby: Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.