Załóż konto

Załóż darmowe konto demo

Straty mogą przewyższać wartość depozytów


Masz pytania?

Podręcznik użytkownika

W portalu partnerskim InterTrader możesz przeglądać wszystkie dane związane z Twoim programem afiliacyjnym i partnerskim. Możesz przeglądać swoje prowizje za poszczególne miesiące, rejestr wszystkich transakcji, najpopularniejsze rynki, na których inwestowali Twoi klienci, oraz wiele więcej. Zaloguj się i przeglądaj najważniejsze informacje w jednym miejscu.

W portalu partnerskim InterTrader możesz przeglądać wszystkie dane związane z Twoim programem afiliacyjnym i partnerskim. Możesz przeglądać swoje prowizje za poszczególne miesiące, rejestr wszystkich transakcji, najpopularniejsze rynki, na których inwestowali Twoi klienci, oraz wiele więcej. Zaloguj się i przeglądaj najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Wprowadzenie do portalu partnerskiego


1. Logowanie

Portal partnerski InterTrader jest platformą internetową. Aby się zalogować, przejdź do stronyhttp://partner.intertraderdirect.com/


Nazwa użytkownika i hasło

Jako nazwę użytkownika wpisz adres e-mail podany przy rejestracji oraz hasło otrzymane od menedżera konta. Jeśli nie otrzymałeś hasła, skontaktuj się z działem ds. partnerów pod adresem partnerships@www.intertrader.com

2. Panel sterowania

Tutaj możesz znaleźć podsumowanie swojego konta afiliacyjnego, m.in. dotychczasowe wyniki i przegląd aktywności w bieżącym miesiącu.

3. i Statystyki sprzedaży

W tej sekcji znajdują się dane z określonego przedziału czasowego, czyli kluczowe wskaźniki efektywności i trendy.

Rejestracja = otrzymano wniosek o utworzenie konta live, ale nie założono konta

Aktywacja = konto live zostało założone, środki wpłacone, a pierwsze transakcje zrealizowane

Demo = otworzono konto demo

3.ii Podsumowanie bieżącego miesiąca

Tutaj znajduje się zestawienie z liczbą osób, które zostały klientami z polecenia w bieżącym miesiącu kalendarzowym. Jest ono zerowane pierwszego dnia każdego miesiąca.

3.iii Prowizja w bieżącym miesiącu

Tutaj podawana jest orientacyjna wartość aktualnej prowizji za dany miesiąc, która nie równa się rzeczywistej wartości prowizji, jaką otrzymasz. Ostateczna wartość prowizji jest obliczana na końcu miesiąca po potwierdzeniu wszystkich transakcji i premii. Ostateczna wartość prowizji zostanie wyświetlona w rejestrze (zob. niżej), gdy będzie można ją wypłacić.

3.iv Zestawienie prowizji

Możesz zobaczyć, jak w bieżącym miesiącu kształtowały się Twoje prowizje, sprawdzając liczbę zrealizowanych transakcji wg użytkownika, klasy aktywów lub danego rynku. Ta sekcja pozwoli Ci dowiedzieć się, jakiego rodzaju inwestorami są osoby, którym nas poleciłeś.

4. Opłaty

a.  Wypłaty

Z tej strony możesz wypłacić przysługującą Ci kwotę prowizji. Tutaj wyświetlane jest saldo prowizji. Możesz poprosić o bezpośrednie przekazanie części lub całości tej kwoty na swój rachunek bankowy.

W procesie rejestracji zostaniesz poproszony o podanie danych rachunku bankowego, które mogą obejmować przedstawienie aktualnego wyciągu bankowego. Twoje środki zostaną przelane na wskazany rachunek i powinny znaleźć się na nim w ciągu 48 godzin od zgłoszenia. Pamiętaj, że dział pomocy technicznej dla partnerów odpowiedzialny za wypłaty pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00 (czasu lokalnego brytyjskiego).

b.  Rozrachunki gotówkowe

Tutaj wyświetlane są wszystkie zapisy prowizji w miesiącu oraz wszelkie wcześniejsze polecenia wypłaty.

U góry strony znajduje się Twój unikalny numer identyfikacyjny portalu partnerskiego: może być potrzebny w kontaktach z naszym działem pomocy technicznej.

U góry strony znajduje się Twój unikalny numer identyfikacyjny portalu partnerskiego: może być potrzebny w kontaktach z naszym działem pomocy technicznej.

Wpisy do rejestru portalu partnerskiego zaczynają się od stycznia 2015 roku. Więcej danych historycznych jest dostępnych na życzenie.

5. Promocje

Tutaj znajdziesz podsumowanie przyjętej struktury płatności i prowizji.

InterTrader.com działa na zasadzie udziału w przychodach netto. W celach informacyjnych przyjmuje się następującą definicję przychodów netto:

„Przychody netto”’oznaczają przychody z prowizji za spread pomniejszone o wszelkie wypłaty premii, wypłaty w programie TradeBack i inne zwroty lojalnościowe wypłacane klientowi.

Wartość przychodów netto stanowi Twoją część, którą otrzymujesz jako prowizję.

Przykład jednego z takich linków dedykowanych znajduje się poniżej. Jeśli nie otrzymałeś linków lub materiałów marketingowych, skontaktuj się z opiekunem rachunku.

https://www.intertrader.com/lp/smart_trader/?wm=3011234

(PRZYKŁADOWY LINK DEDYKOWANY)

Do kierowania ruchu musisz używać wyłącznie jednego z określonych linków dedykowanych, w przeciwnym razie ruch nie zostanie przypisany do Twojego konta.

6. Społeczność i klienci

Tutaj znajdują się bardziej szczegółowe informacje na temat historii transakcji klientów pozyskanych przez Ciebie.

Po lewej stronie znajduje się lista pozyskanych klientów według numeru polecenia lub ID klienta. Nie możemy udostępnić Ci więcej danych osobowych bez zgody posiadacza konta.

Kliknij wybrany numer konta, aby zobaczyć historię transakcji posiadacza konta z ostatnich trzech miesięcy. Wyświetla się ona zarówno w postaci wolumenu transakcji, jak i wygenerowanej prowizji. u góry wykresu możesz przełączać się między różnymi przedziałami czasowymi (jeden dzień, pięć dni, miesiąc, trzy miesiące, sześć miesięcy lub rok).

Pod wykresem znajduje się spis poszczególnych transakcji przeprowadzonych w ciągu trzech miesięcy.

Wystarczy kliknąć numer ID innego klienta, aby zobaczyć wykres transakcji przeprowadzonych przez tego posiadacza konta.

7.Strona profilu

2. i Dane osobowe

Na tej stronie znajdują się przechowywane przez nas Twoje dane kontaktowe. Jeśli są one niepoprawne, skontaktuj się z menedżerem konta pod adresem partnerships@www.intertrader.com. Nasze informacje o Tobie powinny być poprawne: skontaktuj się z nami o dowolnej porze, a zaktualizujemy te dane.

2. ii Przesyłanie dokumentów

Bezpiecznie przesyłaj dokumenty i na naszą prośbę przesyłaj je działowi pomocy technicznej.

2. iii Konta transakcyjne

Tutaj znajdziesz dane osobistego konta transakcyjnego, jeśli takie już posiadasz.

2. iv Zmiana hasła

Zalecamy zmianę hasła natychmiast po otrzymaniu danych logowania na portal partnerski. Zmienione hasło powinno być niepowtarzalne, łatwe do zapamiętania i bezpieczne, tak abyś był jedyną osobą mającą dostęp do konta.

Jeśli masz pytania dotyczące funkcjonowania portalu partnerskiego InterTrader lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat współpracy InterTrader.com z partnerami, skontaktuj się z pracownikiem działu ds. partnerów pod adresem partnerships@www.intertrader.com
Przejdź do InterTrader już dziś, to najmądrzejszy wybór dla tradera

Straty mogą przewyższać depozytów Załóż konto Załóż konto demo


Transakcje typu spread betting i CFD to produkty finansowane z zastosowaniem dźwigni finansowej. Z tego względu wiążą się z dużym ryzykiem utraty kapitału, co może skutkować stratą większą od pierwotnego depozytu. Produkty te mogą nie być odpowiednie dla niektórych inwestorów. Kontrakty CFD nie są właściwymi instrumentami do gromadzenia środków emerytalnych lub jako stałe źródło dochodu. Upewnij się, że jesteś w pełni świadomy związanego z tym ryzyka i w razie potrzeby skorzystaj z porady niezależnego specjalisty.

InterTrader to nazwa handlowa spółki InterTrader Limited, będącej własnością spółki GVC Holdings PLC i pozostającą pod jej kontrolą. Spółka InterTrader Limited jest nadzorowana i regulowana przez Gibraltar Financial Services Commission oraz zarejestrowana w Financial Conduct Authority w Wielkiej Brytanii pod numerem 597312. Adres siedziby: Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.