Partnerzy
Jeśli masz klientów, którym mógłbyś polecić InterTrader, oferujemy atrakcyjny wybór modeli afiliacyjnych/wprowadzających. Napisz do nas, aby omówić potrzeby biznesowe i możliwości współpracy z nami.

InterTrader stawia na dostępność rynków dla wszystkich i najlepsze pakiety transakcyjne w branży. Dzięki niezawodnej platformie webowej, wielofunkcyjnemu internetowemu portalowi partnerskiemu , i nadzorowi instytucji europejskich mamy doskonałe predyspozycje, aby dotrzeć do rozwijającego się rynku transakcji online.

Nasza rosnąca sieć partnerów, od marketingu partnerskiego po transakcje klientów instytucjonalnych, daje Ci możliwość współuczestnictwa w naszym sukcesie. Aby przedyskutować warunki współpracy z InterTrader, pobierz broszurę lub skontaktuj się z nami pod adresem partnerships@www.intertrader.com 

Partnerzy wprowadzający

Masz dużą bazę klientów albo odbiorców, którzy mogliby być zainteresowani usługami InterTrader?

Model jest prosty: polecasz klientom nasze usługi, a za każde polecenie otrzymujesz prowizję.

Możesz wykorzystać relacje z klientami do stworzenia nowego strumienia przychodów dla swojej firmy, a jednocześnie polecić klientom opłacalne transakcje spread betting i CFD na tysiącach rynków. Aby dowiedzieć się więcej, napisz do nas pod adres partnerships@www.intertrader.com.

Brokerzy wprowadzający (IB)

Nasz unikalny model IB sprawia, że nie występuje konflikt między nami, brokerami wprowadzającymi a klientem końcowym.

Ponieważ InterTrader jest brokerem neutralnym względem klienta, nie zarabia na zyskach ani stratach klientów. Nasz jedyny dochód pochodzi z prowizji od transakcji. W podobny sposób możesz otrzymywać część opłacanych prowizji.

Inne modele IB mogą umożliwiać Ci udział w zyskach po stronie brokera, co wiąże się ze stratą klienta. Wypróbuj model IB, który działa na korzyść zarówno Twoją, jak i Twojego klienta. Skontaktuj się z nami pod adresem partnerships@www.intertrader.com już dziś.

Naszą ofertę InterTrader MT4 kierujemy także do podlegających regulacji menedżerów portfeli inwestycyjnych, profesjonalnych inwestorów i instytucji.

Zarządzający funduszami klientów

Jeśli jesteś licencjonowanym menedżerem portfela inwestycyjnego, oferujemy Ci konto PAMM (Percent Allocation Management Module), które pozwala na dokonywanie jednoczesnych transakcji na różnych kontach klientów.

Transakcje realizowane są bezpośrednio na platformie MT4, a system PAMM automatycznie przydziela je do zarządzanych kont zgodnie z udziałem każdego klienta w całkowitym portfelu managera (którym można zarządzać w różnych walutach).

Można łatwo dodawać i usuwać konta, przyjmować nowe środki i tworzyć raporty dla każdego konta. System na bieżąco będzie wyświetlał Twoje wynagrodzenie z tytułu opłat.

Inwestorzy instytucjonalni

InterTrader oferuje indywidualne rozwiązania dla banków, funduszy hedgingowych i innych inwestorów instytucjonalnych.

Zainwestowaliśmy znaczne środki, aby stworzyć środowisko transakcyjne o bardzo małych opóźnieniach i wielu miejscach realizacji, które zapewniają wyjątkowo skuteczną egzekucję zleceń przy dużych wolumenach transakcyjnych.

Nasza platforma jest stworzona do high-frequency tradingu (HTF) i realizacji automatycznych strategii inwestycyjnych, a mnogość dostawców płynności zapewnia nam elastyczność, dzięki której miejsce realizacji zleceń będzie odpowiadało Twoim potrzebom. Skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów pod adresem partnerships@www.intertrader.com


Przejdź do InterTrader już dziś … to najmądrzejszy wybór dla tradera

Straty mogą przewyższać wartość depozytów Załóż konto Załóż konto demoTransakcje typu spread betting i CFD to produkty finansowane z zastosowaniem dźwigni finansowej. Z tego względu wiążą się z dużym ryzykiem utraty kapitału, co może skutkować stratą większą od pierwotnego depozytu. Produkty te mogą nie być odpowiednie dla niektórych inwestorów. Kontrakty CFD nie są właściwymi instrumentami do gromadzenia środków emerytalnych lub jako stałe źródło dochodu. Upewnij się, że jesteś w pełni świadomy związanego z tym ryzyka i w razie potrzeby skorzystaj z porady niezależnego specjalisty.

InterTrader to nazwa handlowa spółki InterTrader Limited, będącej własnością spółki GVC Holdings PLC i pozostającą pod jej kontrolą. Spółka InterTrader Limited jest nadzorowana i regulowana przez Gibraltar Financial Services Commission oraz zarejestrowana w Financial Conduct Authority w Wielkiej Brytanii pod numerem 597312. Adres siedziby: Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.