Załóż konto


Aby założyć konto spread betting lub CFD na naszej platformie webowej, wykonaj poniższe kroki – konto zostanie utworzone w ciągu pięciu minut*.

ABY KONTYNUOWAĆ I ZAŁOŻYĆ KONTO WEB, KLIKNIJ TUTAJ
ABY KONTYNUOWAĆ I ZAŁOŻYĆ KONTO MT4, KLIKNIJ TUTAJ

Postępując zgodnie z poniższą instrukcją, już za chwilę możesz zacząć trading


 1. Dzięki internetowej weryfikacji
  tożsamości możesz założyć
  konto w kilka minut

 2. Kartą debetową lub kredytową,
  przelewem lub z konta Skrill

 3. Wybierz rynek i
  kliknij KUP lub SPRZEDAJ


Straty mogą przewyższać wartość depozytów

Załóż konto WEB Załóż konto MT4

Dane potrzebne do procesu zakładania konta:

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza:


Transakcje typu spread betting i CFD to produkty finansowane z zastosowaniem dźwigni finansowej. Z tego względu wiążą się z dużym ryzykiem utraty kapitału, co może skutkować stratą większą od pierwotnego depozytu. Produkty te mogą nie być odpowiednie dla niektórych inwestorów. Kontrakty CFD nie są właściwymi instrumentami do gromadzenia środków emerytalnych lub jako stałe źródło dochodu. Upewnij się, że jesteś w pełni świadomy związanego z tym ryzyka i w razie potrzeby skorzystaj z porady niezależnego specjalisty.

InterTrader to nazwa handlowa spółki InterTrader Limited, będącej własnością spółki GVC Holdings PLC i pozostającą pod jej kontrolą. Spółka InterTrader Limited jest nadzorowana i regulowana przez Gibraltar Financial Services Commission oraz zarejestrowana w Financial Conduct Authority w Wielkiej Brytanii pod numerem 597312. Adres siedziby: Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.