Informacje o instrumentach finansowych


InterTrader oferuje spread betting i transakcje CFD na różnych akcjach, indeksach, parach walutowych, towarach, stopach procentowych i obligacjach. Przeczytaj szczegółowe informacje o kontraktach na wszystkich rynkach, w tym kontraktach terminowych oraz rolowanych codziennie.


Zobacz tabele z informacjami rynkowymi
RynekSpread
akcje UK 1000,1%
główne akcje USA0,1%
indeks UK SmallCap0,1%
RynekSpread
UK 1001 pkt
Wall Street1pt
DAX1 pktSzeroki wybór rynków


Inwestuj w globalne indeksy giełdowe, podstawowe i drugorzędne pary walutowe, towary, surowce energetyczne, metale oraz akcje brytyjskie, amerykańskie, międzynarodowe i nie tylko.


Szeroki wybór rynków


Nigdy nie gramy przeciwko Tobie. Po otwarciu pozycji automatycznie kierujemy transakcję na rynek bazowy w celu zniwelowania ryzyka.


Szeroki wybór rynków


Oferujemy różne rodzaje kontraktów i szereg rynków instrumentów bazowych na platformie MT4. Jeśli jesteś użytkownikiem konta MT4 przeczytaj informacje o rynkach na MT4.Masz pytania?

Czat jest niedostępny
E-mail

+44 203 364 5189 | Poproś o oddzwonienie
Postępując zgodnie z poniższą instrukcją, już za chwilę możesz zacząć trading


  1. Dzięki internetowej weryfikacji tożsamości
    możesz założyć konto w kilka minut

  2. Kartą debetową lub kredytową,
    przelewem lub z konta Skrill

  3. Wybierz rynek i
    kliknij KUP lub SPRZEDAJ

Straty mogą przewyższać wartość depozytów

Załóż konto

Transakcje typu spread betting i CFD to produkty finansowane z zastosowaniem dźwigni finansowej. Z tego względu wiążą się z dużym ryzykiem utraty kapitału, co może skutkować stratą większą od pierwotnego depozytu. Produkty te mogą nie być odpowiednie dla niektórych inwestorów. Kontrakty CFD nie są właściwymi instrumentami do gromadzenia środków emerytalnych lub jako stałe źródło dochodu. Upewnij się, że jesteś w pełni świadomy związanego z tym ryzyka i w razie potrzeby skorzystaj z porady niezależnego specjalisty.

InterTrader to nazwa handlowa spółki InterTrader Limited, będącej własnością spółki GVC Holdings PLC i pozostającą pod jej kontrolą. Spółka InterTrader Limited jest nadzorowana i regulowana przez Gibraltar Financial Services Commission oraz zarejestrowana w Financial Conduct Authority w Wielkiej Brytanii pod numerem 597312. Adres siedziby: Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.