Załóż konto

Załóż darmowe konto demo

Straty mogą przewyższać wartość depozytów


Masz pytania?

100 £ powitalnego kredytu handlowego

  • Zyskaj ekstra 100 $/€/£ kredytu handlowego przy założeniu rachunku rzeczywistego i przy wpłacie przynajmniej 100 $/€/£!
  • Możesz zwiększyć swój kredyt do wysokości 10 000 $/€/£ dzięki naszej 10% ofercie otwarcia konta


Ta oferta jest dostępna tylko dla nowych klientów. Kredyt można wycofać,jeśli wpłacisz łącznie 500 $/€/£ i złożysz zlecenie na łączną stawkę 100 $/€/£w ciągu 90 dni od otrzymania. Użyj w połączeniu z naszą 10% ofertą otwarcia konta,aby zwiększyć kredyt do 10 000 £. Nie zapomnij zadzwonić do naszego zespołu wsparcia na numer +44 (0) 20 3364 5189 w celu wyrażenie zgody.

 

Wykonanie w 100% neutralne wobec rynku

NDD na platformie internetowej lub MT4

Rabat ilościowy TradeBack™

Gwarancja spółki macierzystej

Transakcje o niskim poziomie kosztów w szerokim zakresie instrumentów

 

1. Nowi klienci dostaną kredyt handlowy w wysokości 100 $/€/£ po prawidłowym otwarciu konta z InterTrade oraz wpłacą minimum 100 $/€/£. Otwarcie konta zależy od statusu.

2. Oferta ta jest dostępna tylko dla nowych klientów, którzy nie mają jeszcze otwartego rachunku rzeczywistego z InterTrade i jest ograniczona do jednego konta dla klienta.

3. Oferta ta może być wykorzystana w połączeniu z 10% ofertą założenia konta. Warunki korzystania z tej oferty również mają zastosowanie, więcej informacji można przeczytać tutaj.

4. Oferta trwa do 30 kwiecień 2018 r. Aby uzyskać kredyt handlowy proszę zadzwonić do naszego zespołu wsparcia, w celu dopasowania odpowiedniego dla konta transakcyjnego kredytu .

5. Kwota kredytu jest przeznaczona wyłącznie do celów transakcyjnych inie może zostać wycofana z konta do czasu spełnienia kryteriów wydania.

6. Aby spełnić kryteria wydania musisz mieć otwarte transakcje w wysokości£/€/$ za punkt (spread betting), lub liczbę kontraktów (CFD) na łączną kwotę100 £/€/$ i depozyt w wysokości 500 £/€/$. Na przykład: 100 x 1 £ na każdy punkt spread betting, 50 x 2 £ na każdy punkt spread betting, 100 kontraktówCFD itd.

7. Obrót akcjami jest wyłączony z tej promocji i żaden handel akcjami nie będzie brany pod uwagę w ogólnej kalkulacji stawek.

8. Jeśli kredyt jest zastosowany do Twojego konta, a następnie wypłacisz fundusze bez spełnienia kryteriów wycofania, InterTrade może dostosować wysokość kredytu usuwając część kredytu, która została pierwotnie uznana dla Twojego konta w odniesieniu do wycofanej kwoty. Należy pamiętać, że wodniesieniu do powyższej klauzuli 5, klient może wycofać wszelkie „zyski” z konta bez odejmowania proporcjonalnej kwoty kredytu. W celu uniknięcia wątpliwości, zyski są obliczane następująco: Zysk = saldo na rachunku bieżącym– depozyt – wypłaty + kredyt handlowy

9. W przypadku, gdy kryteria wydania nie zostały spełnione przez okres90 dni kalendarzowych, zastrzegamy sobie prawo do wycofania kwoty kredytu z Twojego konta transakcyjnego.

10. Nie będziemy ponosić odpowiedzialności za straty poniesione w wyniku transakcji kwotą kredytową.

11. W przypadku korzystania jednocześnie z więcej niż jednej oferty obowiązują następujące kryteria wydania. Transakcje złożone po otrzymaniu kwoty kredytu są przypisywane do kryteriów uwolnienia tych kredytów, przy czym transakcje są przydzielane do jakichkolwiek późniejszych kryteriów uwalniania kredytu po spełnieniu wszystkich kryteriów uwolnienia poprzednich kredytów handlowych. Zasada ta będzie obowiązywać bez względu na liczbę oferowanych ofert jednocześnie.

12. Jeśli saldo Twojego konta wyniesie zero, oferta kryterium wydania zostanie rozwiązana i będzie obowiązywać normalny protokół transakcyjny.

13. Oferta ta nie jest dostępna dla pracowników InterTrader, GVCHoldings PLC lub jakiejkolwiek innej firmy będącej w bezpośredniej konkurencji z InterTrade.

14. Oferta ta jest zgodna z zasadą sprawiedliwego użytkowania i w związku z tym mamy prawo do wstrzymania tej oferty, jeżeli mamy uzasadnione podejrzenia, że istnieje współpraca, zmowa lub zorganizowane transakcje z tego samego źródła, lub jeśli mamy uzasadnione przekonanie, że oferta jest w jakikolwiek sposób nadużywana.

15. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany, wycofania lub ograniczenia tej oferty w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

16. Jesteśmy wyłącznym arbitrem tych zasad i wszelkich innych spraw powstających w ramach promocji.

This document is a translation and is provided for information purposes only. It has no legal force. Accordingly, in the event of any dispute whatsoever about the interpretation of an article, the text of the original English version shall always prevail.




Przejdź do InterTrader już dziś, to najmądrzejszy wybór dla tradera

Straty mogą przewyższać depozytów Załóż konto Załóż konto demo


Transakcje typu spread betting i CFD to produkty finansowane z zastosowaniem dźwigni finansowej. Z tego względu wiążą się z dużym ryzykiem utraty kapitału, co może skutkować stratą większą od pierwotnego depozytu. Produkty te mogą nie być odpowiednie dla niektórych inwestorów. Kontrakty CFD nie są właściwymi instrumentami do gromadzenia środków emerytalnych lub jako stałe źródło dochodu. Upewnij się, że jesteś w pełni świadomy związanego z tym ryzyka i w razie potrzeby skorzystaj z porady niezależnego specjalisty.

InterTrader to nazwa handlowa spółki InterTrader Limited, będącej własnością spółki GVC Holdings PLC i pozostającą pod jej kontrolą. Spółka InterTrader Limited jest nadzorowana i regulowana przez Gibraltar Financial Services Commission oraz zarejestrowana w Financial Conduct Authority w Wielkiej Brytanii pod numerem 597312. Adres siedziby: Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.