TradeBack™


Nagradzamy Twoją lojalność, obniżając koszty transakcji.

To proste. Jeśli przeprowadzisz transakcje na określoną kwotę, uzyskasz zwrot do 10% kosztów transakcyjnych. Zwrot obliczany jest na podstawie całkowitych opłat prowizyjnych za spread, które zapłaciłeś za otwarcie transakcji, a w przypadku akcji – na podstawie łącznej wartości prowizji opłaconych przez Ciebie w ciągu miesiąca, niezależnie od tego, czy Twoje transakcje przyniosły zyski czy straty.

Opłata prowizyjna za spread to zainwestowana kwota za punkt pomnożona przez wielkość naszego spreadu na rynku. Na przykład opłata za spread za otwarcie transakcji na Wall Street (pozycja rolowana codziennie) w cenie 5 GBP za punkt (spread = 1 punkt) wynosi 5 GBP. W obliczeniach programu TradeBack uwzględniane są tylko transakcje dokonywane przez platformę webową.

Go to TradeBack calculator

Każda transakcja wiąże się z ryzykiem, a straty mogą przewyższać wartość depozytów

Program TradeBack ma trzy poziomy. Na każdym z nich oferowana jest inna wartość nagrody:Jak to działa?

Załóżmy, że przeprowadzasz 210 transakcji otwarcia na Wall Street (pozycja rolowana codziennie) po cenie 10 GBP za punkt, a nasz spread wynosi 1 punkt. Miesięcznie prowizja za spread sięgnie 2100 GBP (ponieważ 10 GBP za punkt x 1 punkt x 210 = 2100 GBP). Ta wielkość transakcji zakwalifikowałaby Cię do poziomu Gold i w konsekwencji Twój zwrot wyniósłby 157,50 GBP (7,5% kwoty 2100 GBP).

Transakcję uznaje się za ukończoną, jeśli została otwarta i zamknięta. Weźmy inny przykład: klienta, który wielokrotnie przeprowadził transakcje na papierach wartościowych. Załóżmy, że w jednym miesiącu przeprowadziłeś:

Liczba transakcjiGBP/punktRynekSpreadSuma prowizji za spread
5515 GBPWall Street (codzienne rolowanie pozycji)1 punkt825 GBP
3012 GBPRopa US (futures)4 punkty1440 GBP
3012 GBPGBP/JPY (codzienne rolowanie3 punkty1080 GBP
2520 GBPZłoto (codzienne rolowanie pozycji)4 punkty2000 GBP
Osiągnięto poziom PlatinumSuma prowizji 5345 GBP
Łączny zwrot 534 GBP

Suma miesięczna prowizji za spread wynosi 5345 GBP. To oznacza, że kwalifikujesz się do poziomu Platinum i otrzymujesz 10% zwrotu. Twój miesięczny zwrot wyniesie 534 GBP. Można też ująć to inaczej: zmniejszyłeś szerokość naszych spreadów o 10% w skali miesiąca.

Zwrot przekażemy na Twoje konto w kolejnym miesiącu. Możesz ją wypłacić lub wykorzystać do transakcji: w tej kwestii nie ma ograniczeń. Co miesiąc będziemy przesyłać Ci szczegółowe zestawienie programu TradeBack.

Do naszego programu lojalnościowego nie trzeba się oddzielnie zapisywać: wszyscy inwestorzy automatycznie kwalifikują się do systemu zwrotów na wszystkie nasze transakcjeCFD. Jeśli chciałbyś zrezygnować z programu, skontaktuj się z naszym Zespołem ds. obsługi klienta pod adresem  loyalty@www.intertrader.com&nbsplub telefonicznie pod numerem +44 203 364 5189  

Wykorzystaj w pełni nasz innowacyjny program lojalnościowy dla inwestorów realizujących transakcje spread betting i CFD na rynkach finansowych. W razie wątpliwości przeczytaj Najczęściej zadawane pytania – program TradeBack..

*Przeczytaj w całości Warunki programu TradeBack..
Przejdź do InterTrader już dziś … to najmądrzejszy wybór dla tradera

Straty mogą przewyższać wartość depozytów Załóż konto Załóż konto demo


Transakcje typu spread betting i CFD to produkty finansowane z zastosowaniem dźwigni finansowej. Z tego względu wiążą się z dużym ryzykiem utraty kapitału, co może skutkować stratą większą od pierwotnego depozytu. Produkty te mogą nie być odpowiednie dla niektórych inwestorów. Kontrakty CFD nie są właściwymi instrumentami do gromadzenia środków emerytalnych lub jako stałe źródło dochodu. Upewnij się, że jesteś w pełni świadomy związanego z tym ryzyka i w razie potrzeby skorzystaj z porady niezależnego specjalisty.

InterTrader to nazwa handlowa spółki InterTrader Limited, będącej własnością spółki GVC Holdings PLC i pozostającą pod jej kontrolą. Spółka InterTrader Limited jest nadzorowana i regulowana przez Gibraltar Financial Services Commission oraz zarejestrowana w Financial Conduct Authority w Wielkiej Brytanii pod numerem 597312. Adres siedziby: Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.