Załóż konto

Załóż darmowe konto demo

Straty mogą przewyższać wartość depozytów


Masz pytania?

Najczęściej zadawane pytania – program TradeBack™


Kto może skorzystać z programu lojalnościowego?

Z programu mogą skorzystać wszyscy posiadacze konta InterTrader CFD na naszej platformie webowej. Są oni automatycznie kwalifikowani do programu.


Czy została wyznaczona maksymalna kwota zwrotu miesięcznego?

Nie, kwota zwrotu zależy wyłącznie od wielkości Twoich transakcji.


Czym są „opłaty prowizyjne za spread”?

Prowizje za spread to całkowity koszt otwarcia nowych transakcji w ciągu miesiąca. Oblicza się je, mnożąc kwotę inwestycji przez rozpiętość spreadu za każdą transakcję otwarcia przeprowadzoną w ciągu miesiąca. Na przykład prowizja za spread za otwarcie transakcji na US 500 (pozycja rolowana codziennie) po cenie 25 GBP za punkt (spread = 3 punkty) wynosi 125PLN. Prowizje za spread są naliczane za każdą pozycję otwartą i zamkniętą w ciągu miesiąca.


Jak uzyskać zwrot w ramach systemu lojalnościowego TradeBack na transakcje na akcjach?

Obecnie zwrot TradeBack obejmuje także transakcje na akcjach. W tym przypadku jest on obliczany jako odsetek (%) prowizji, którą opłaciłeś za transakcję według naszych tabel informacyjnych.


Czy mogę dostać zwrot w ramach systemu lojalnościowego TradeBack, realizując transakcje na koncie MT4?

Niestety w tej chwili zwrot TradeBack nie przysługuje za transakcje na platformie MT4. Spready i prowizje są obliczane w nieco inny sposób i dlatego transakcje w systemie MT4 nie są wliczane do systemu zwrotów lojalnościowych TradeBack.


Co się stanie, jeśli moje opłaty prowizyjne za spread nie osiągną poziomu 500 GBP?

Jeśli nie przekroczysz progu 2500 PLN w danym miesiącu, wówczas nie będzie przysługiwał Ci zwrot.


Jak jest definiowana „transakcja”?

Za „transakcję” uznaje się każdą pozycję inwestycyjną, która została otwarta i zamknięta. Zwrot TradeBack obejmuje wszystkie transakcje, niezależnie od wielkości zysku lub straty, jaką przyniosły.


Na podstawie jakiego przedziału czasowego obliczany jest mój zwrot?

Twój zwrot zostanie obliczony na podstawie punktów zdobytych przez Ciebie między pierwszym a ostatnim dniem sesyjnym danego miesiąca kalendarzowego.


Czy mogę przenosić opłaty prowizyjne z jednego miesiąca na następny?

Nie. Twoje prowizje za spread są zerowane na początku każdego miesiąca kalendarzowego.


Czy mój zwrot lojalnościowy części spreadu przechodzi z jednego miesiąca na następny?

Nie, Twój zwrot części spreadu za wielkość obrotów jest obliczany na nowo każdego miesiąca.


Jeśli odnowię moją transakcję (np. kwartalny kontrakt terminowy), nie realizując mojego zysku lub straty, czy moja nowa (odnowiona) pozycja jest uwzględniana w rabacie TradeBack?

Nie, transakcje rolowane nie są objęte tą promocją. Liczone są tylko nowe transakcje otwarcia (nie na akcjach).


Co znajduje się w miesięcznym zestawieniu programu lojalnościowego?

W zestawieniu znajduje się pełna lista wszystkich transakcji przeprowadzonych przez Ciebie w danym miesiącu oraz łączna kwota i rzeczywisty spread.


Kiedy i w jaki sposób otrzymam zwrot?

Zwrot jest automatycznie przekazywany na Twoje konto InterTrader.com pierwszego dnia roboczego po 15 dniu miesiąca.


W jaki sposób TradeBack zmniejsza szerokość spreadów transakcyjnych?

Otrzymując zwrot TradeBack na koszty transakcji, w praktyce uzyskujesz zwrot części spreadów, które opłaciłeś w ciągu miesiąca. Na poziomie Platinum zwrot wynosi 10%, w rezultacie obniżając nasze spready na transakcjach rolowanych codziennie na rynkach UK 100, Wall Street, DAX, EUR/USD i AUD/USD do 0,9 pkt, a spready na rynkach Gold i US Crude do 3,6 pkt.

W razie innych pytań dotyczących programu TradeBack skontaktuj się z nami pod adresem loyalty@intertraderdirect.com lub telefonicznie pod numerem +44 203 364 5189. Postaramy się jak najszybciej udzielić odpowiedzi.
Przejdź do InterTrader już dziś, to najmądrzejszy wybór dla tradera

Straty mogą przewyższać depozytów Załóż konto Załóż konto demo


Transakcje typu spread betting i CFD to produkty finansowane z zastosowaniem dźwigni finansowej. Z tego względu wiążą się z dużym ryzykiem utraty kapitału, co może skutkować stratą większą od pierwotnego depozytu. Produkty te mogą nie być odpowiednie dla niektórych inwestorów. Kontrakty CFD nie są właściwymi instrumentami do gromadzenia środków emerytalnych lub jako stałe źródło dochodu. Upewnij się, że jesteś w pełni świadomy związanego z tym ryzyka i w razie potrzeby skorzystaj z porady niezależnego specjalisty.

InterTrader to nazwa handlowa spółki InterTrader Limited, będącej własnością spółki GVC Holdings PLC i pozostającą pod jej kontrolą. Spółka InterTrader Limited jest nadzorowana i regulowana przez Gibraltar Financial Services Commission oraz zarejestrowana w Financial Conduct Authority w Wielkiej Brytanii pod numerem 597312. Adres siedziby: Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.