Platformy transakcyjne


W InterTrader możesz korzystać z naszej platformy webowejoferującej darmowe narzędzia, z mobilnych aplikacji transakcyjnych działających na smartfonach i tabletach oraz popularnej platformy do pobrania i aplikacji mobilnych MT4. Wszystkie platformy są zupełnie darmowe i zapewniają całkowitą neutralność egzekucji zleceń na wszystkich oferowanych przez nas rynkach.

Każda transakcja wiąże się z ryzykiem, a straty mogą przewyższać wartość depozytów

Załóż konto

Załóż darmowe konto demo


Szybka i niezawodna platforma transakcyjna działająca w modelu No Dealing Desk spread betting i CFD. Indywidualizacja transakcji – możliwość dostosowania interfejsu i ustawienia wielu spersonalizowanych widoków.

Bez rekwotowań, bez opłat za korzystanie z platformy, całkowita neutralność względem klienta. Każdą transakcję kierujemy na rynek bazowy, dlatego nigdy nie gramy przeciwko Tobie.


Podręcznik użytkownika

Dowiedz się, jak się zalogować, wpłacić środki na konto i zrealizować pierwsze transakcje i zlecenia

Już nigdy nie przegapisz dobrej transakcji. Inwestuj na tysiącach rynków z dowolnego miejsca, zarządzaj kontem i przeglądaj wykresy na żywo. Wypróbuj darmową wersję demo na iPhone’a® i iPada®.

Bez rekwotowań, bez opłat za korzystanie z platformy i z pełną neutralnością względem klienta. Oto transakcje w modelu No Dealing Desk w aplikacji mobilnej.


Aplikacje na iPhone’a, iPada

i Androida

Transakcje spread betting i CFD w modelu No Dealing Desk na jednej z najpopularniejszych platform transakcyjnych na świecie. MT4 łączy transakcje, analizy i testowanie strategii z możliwością użycia apletów EA w celu zautomatyzowania procesów transakcyjnych.

Przeprowadzaj transakcje na parach walutowych przy spreadach rynku międzybankowego oraz na indeksach i towarach przy całkowitej neutralności egzekucji zleceń przez brokera. Teraz dostępny jest również zindywidualizowany terminal Direct MT4.

ZAŁÓŻ KONTO MT4

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO DEMO MT4


WIĘCEJ o MT4 APLIKACJE MOBILNE MT4

Inne informacje


iPhone, iPad i iPod Touch są znakami towarowymi spółki Apple Inc., zarejestrowanymi w USA i innych krajach. App Store jest znakiem usługowym spółki Apple Inc.

Android jest znakiem towarowym spółki Google Inc.
Transakcje typu spread betting i CFD to produkty finansowane z zastosowaniem dźwigni finansowej. Z tego względu wiążą się z dużym ryzykiem utraty kapitału, co może skutkować stratą większą od pierwotnego depozytu. Produkty te mogą nie być odpowiednie dla niektórych inwestorów. Kontrakty CFD nie są właściwymi instrumentami do gromadzenia środków emerytalnych lub jako stałe źródło dochodu. Upewnij się, że jesteś w pełni świadomy związanego z tym ryzyka i w razie potrzeby skorzystaj z porady niezależnego specjalisty.

InterTrader to nazwa handlowa spółki InterTrader Limited, będącej własnością spółki GVC Holdings PLC i pozostającą pod jej kontrolą. Spółka InterTrader Limited jest nadzorowana i regulowana przez Gibraltar Financial Services Commission oraz zarejestrowana w Financial Conduct Authority w Wielkiej Brytanii pod numerem 597312. Adres siedziby: Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.