Załóż konto

Załóż darmowe konto demo

Straty mogą przewyższać wartość depozytów


Masz pytania?

Webowa platforma InterTrader


Oferujemy potężną przeglądarkową platformę No Dealing Deskdo tradingu na CFD. Opracowany z myślą o prostocie przeglądarkowy interfejs daje Ci wyraźny ogląd na Twoje konto i wszystkie Twoje pozycje handlowe, a także szybki dostęp do tysięcy rynków.

Sercem platformy handlowej jest ticket handlowy. Możesz wezwać ticket dla każdego rynku. Następnie wystarczy tylko kliknąć KUP lub SPRZEDAJ, aby dokonać transakcji po obecnej cenie.

Szybka egzekucja handlowa

Określ swoje ryzyko na punkt (lub liczbę kontraktów), by określić rozmiar swojej pozycji. Po kliknięciu KUP lub SPRZEDAJ powinieneś otrzymać powiadomienie w ciągu kilku sekund.

Wszystkie zlecenia składane są poprzez egzekucję w 100% neutralną względem rynku, co oznacza, że automatycznie powtarzamy Twoją transakcję na podległym rynku, aby nigdy nie stwarzać ryzyka rynkowego przeciwko Tobie.

platform_sb

Dowiedz się więcej o korzystaniu z platformy dzięki naszemu prostemu przewodnikowi użytkownika

ticket

Bez rekwotowania + poprawa cen

Handlujesz po cenie jaką widzisz w okienku zlecenia, który jest aktualizowany cały czas. Na naszej platformie nie ma miejsca żadne rekwotowanie. Ponadto, w Twoich zleceniach STOP lub LIMIT możesz skorzystać na dodatnim poślizgu na szybkich rynkach, co nazywane jest “poprawą cen”.

Handluj po swojemu

Nasza prosta w użyciu platforma może być dostosowana do Twoich potrzeb handlowych. Możesz zmieniać rozmiar, wyłączać lub odłączać panele lub indywidualne tickety handlowe, korzystać z ticketów Szybkiego Handlu, dzięki którym możesz zawierać transakcje jednym kliknięciem.

Dla szybkiego dostępu do Twoich ulubionych rynków możesz ustawić różnorakie listy obserwowanych. Wtedy bardzo prosto jest przełączać pomiędzy wybranymi popularnymi rynkami i rynkami z Twoich list obserwowanych. Oczywiście możesz również skorzystać z naszego inteligentnego okna, by wyszukać żądane rynki w mgnieniu oka.

watchlist

Handel jest elastyczny i dysponuje pełnym zakresem różnych rodzajów zamówień. Możesz ustawić stop-loss i zlecenia limit na dowolnej ze swoich pozycji, skorzystać z nowego zlecenia aby otworzyć nową pozycję handlową automatycznie, jeśli rynek osiągnie żądany przez Ciebie poziom, lub dokonać zlecenia Trailing Stop, aby automatycznie dostosować zlecenie, jeśli rynek porusza się na Twoją korzyść, co zabezpieczy Twoje zyski.


Mnóstwo darmowych narzędzi handlowych

Bezpośrednio z platformy sieciowej masz darmowy dostęp do pełnego zakresu wiadomości i narzędzi badawczych, włączając w to podstawowe i zaawansowane wykresy z IT-Finance, sygnały handlowe z Centrali Handlowej, zautomatyzowane analizy techniczne z Autochartist oraz audio-newsy na żywo z Livesquawk

Do każdego rynku otrzymujesz również dostosowany do Ciebie panel badawczy, łączący ze sobą analizy i pomysły handlowe odpowiednie dla danego rynku. Dla oszczędności czasu, możesz dokonywać transakcji bezpośrednio z panelu badawczego.
Przejdź do InterTrader już dziś, to najmądrzejszy wybór dla tradera

Straty mogą przewyższać depozytów Załóż konto Załóż konto demo


Transakcje typu spread betting i CFD to produkty finansowane z zastosowaniem dźwigni finansowej. Z tego względu wiążą się z dużym ryzykiem utraty kapitału, co może skutkować stratą większą od pierwotnego depozytu. Produkty te mogą nie być odpowiednie dla niektórych inwestorów. Kontrakty CFD nie są właściwymi instrumentami do gromadzenia środków emerytalnych lub jako stałe źródło dochodu. Upewnij się, że jesteś w pełni świadomy związanego z tym ryzyka i w razie potrzeby skorzystaj z porady niezależnego specjalisty.

InterTrader to nazwa handlowa spółki InterTrader Limited, będącej własnością spółki GVC Holdings PLC i pozostającą pod jej kontrolą. Spółka InterTrader Limited jest nadzorowana i regulowana przez Gibraltar Financial Services Commission oraz zarejestrowana w Financial Conduct Authority w Wielkiej Brytanii pod numerem 597312. Adres siedziby: Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.