Załóż konto

Załóż darmowe konto demo

Straty mogą przewyższać wartość depozytów


Masz pytania?

MetaTrader 4


MT4 obejmuje pakiet 30 wskaźników analizy technicznej, które możesz zastosować do aktualnych i historycznych danych rynkowych oraz wykorzystać je do przetestowania swojej strategii inwestycyjnej. Możesz realizować transakcje bezpośrednio z poziomu wykresu oraz dodawać na platformie własne wskaźniki i aplety EA, dzięki czemu zautomatyzujesz swoją strategię inwestycyjną.

CREATE MT4 ACCOUNT OPEN FREE MT4 DEMO

Po pobraniu platformy MT4 na komputer możesz skorzystać ze zindywidualizowanego terminalu MT4. Jeśli wolisz klasyczny interfejs MT4, przeczytaj Podstawy MT4 .

Aby przeprowadzać transakcje z dowolnego miejsca, możesz korzystać także z naszych aplikacji mobilnych:


Terminal Direct MT4

Aby uaktywnić terminal Direct MT4:

  1. Rozwiń kliknięciem opcję „Aplety EA” w oknie nawigatora
    (Czym jest aplet EA?
  2. Znajdź „InterTrader – terminal transakcyjny” (Trade terminal) i przeciągnij na wybrany otwarty wykres
  3. Uruchomi się wówczas aplet EA, a w głównym obszarze roboczym platformy otworzy się terminal Direct MT4

Możesz wydzielić terminal Direct MT4 z pozostałej części platformy, klikając Ustawienia (Settings) (w dolnym oknie) i wybierając „Odepnij terminal” (Undock terminal).


Zacznij realizować transakcje i zlecenia

Najpierw znajdź swój rynek, wybierając rodzaj rynku w oknie Rynki (Markets) lub wpisując nazwę rynku w polu Symbol.

firsttrade

Następnie kliknij Transakcja (Trade) lub Zlecenie (Order) w tabeli notowań. Otworzy się okno zleceń dla tego rynku. Jeśli wybierzesz opcję Transakcja, będziesz mógł złożyć zlecenie Kupna lub Sprzedaży. Jeśli wybierzesz opcję Zlecenie, będziesz mógł złożyć różne zlecenia stop, z limitem ceny i OCO.

Natychmiast po zleceniu transakcji lub złożeniu zlecenia pojawi się ono w dolnym oknie. Kliknij krzyżyk, aby zamknąć wybraną transakcję/zlecenie lub symbol narzędzi, aby je edytować. Wielkości otwartych pozycji i zmieniające się wartości zysków/strat będą wyświetlać się także przy poszczególnych rynkach w tabeli notowań.

neworder

tickets

Okienka szybkich transakcji

tradeticket

Możesz również przeprowadzać transakcje, korzystając z szybkich okienek transakcji Direct MT4. w tym celu wprowadź wielkość pozycji i ewentualne odległości w zleceniach stop-loss lub take-profit, po czym kliknij cenę Kupna lub Sprzedaży (aktualna cena rynkowa i szerokość spreadu są na bieżąco aktualizowane na karcie).

Całkowitą wielkość pozycji otwartych na danym rynku zobaczysz w górnym oknie (wartość będzie ujemna dla pozycji krótkich). Możesz kliknąć to pole, aby skorzystać z różnych opcji lub zamknąć otwarte pozycje. Naciśnij klawisz CTRL i kliknij dowolne inne pole, aby wywołać kalkulator, który pozwala ustalić wielkość pozycji na odpowiednim poziomie ryzyka w stosunku do kapitału lub salda konta.

Możesz otworzyć okienka szybkich transakcji w oknie Quick Trading lub przełączając widok z list na okienka w oknie głównym. Możesz także przypisać aplet EA „InterTrader – Mini terminal” do wybranego otwartego wykresu, aby przypiąć do wykresu okienko szybkiej transakcji (którą możesz odpiąć od terminala w menu Ustawienia [Settings]).


Zintegrowane narzędzia transakcyjne

Terminal Direct MT4 oferuje cały szereg narzędzi informacyjnych i analitycznych dostępnych w oknie górnym. Narzędzia te obejmują analizę techniczną z Trading Central, wiadomości na żywo w serwisie Live Squawk oraz sygnały inwestycyjne na żywo z kompletnymi danymi.

tradingtools

Klasyczny interfejs MT4

Oczywiście nie musisz używać terminalu Direct MT4, aby korzystać z platformy MT4 w InterTrader. w każdym przypadku oferujemy transakcje spread betting i CFD w modelu No Dealing Desk z zachowaniem polityki pełnego zabezpieczenia. Przed pierwszym użyciem platformy MT4 sprawdź:
Przejdź do InterTrader już dziś, to najmądrzejszy wybór dla tradera

Straty mogą przewyższać depozytów Załóż konto Załóż konto demo


Transakcje typu spread betting i CFD to produkty finansowane z zastosowaniem dźwigni finansowej. Z tego względu wiążą się z dużym ryzykiem utraty kapitału, co może skutkować stratą większą od pierwotnego depozytu. Produkty te mogą nie być odpowiednie dla niektórych inwestorów. Kontrakty CFD nie są właściwymi instrumentami do gromadzenia środków emerytalnych lub jako stałe źródło dochodu. Upewnij się, że jesteś w pełni świadomy związanego z tym ryzyka i w razie potrzeby skorzystaj z porady niezależnego specjalisty.

InterTrader to nazwa handlowa spółki InterTrader Limited, będącej własnością spółki GVC Holdings PLC i pozostającą pod jej kontrolą. Spółka InterTrader Limited jest nadzorowana i regulowana przez Gibraltar Financial Services Commission oraz zarejestrowana w Financial Conduct Authority w Wielkiej Brytanii pod numerem 597312. Adres siedziby: Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.