Załóż konto

Załóż darmowe konto demo

Straty mogą przewyższać wartość depozytów


Masz pytania?

Funkcja AutoTrade Myfxbook


Korzystając z funkcji AutoTrade, możesz naśladować wybrane systemy transakcji forex z udokumentowaną historią wyników. Jeśli naśladujesz jakiś system, na Twoje konto MT4 będzie kopiowane każde zlecenie wygenerowane przez ten system.

Aby rozpocząć korzystanie z funkcji, wykonaj trzy proste kroki:

  1. 1. Złóż wniosek o założenie konta MT4 w InterTrader.
  2. 2. Zintegruj konto z Myfxbook w mniej niż 30 sekund.
  3. 3. Przejrzyj faktyczne dane transakcyjne, aby wybrać systemy, które chcesz śledzić.
autotrade_demo


ZINTEGRUJ KONTO z MYFXBOOK ZŁÓŻ WNIOSEK o ZAŁOŻENIE KONTA 
Przejdź do InterTrader już dziś, to najmądrzejszy wybór dla tradera

Straty mogą przewyższać depozytów Załóż konto Załóż konto demo


Transakcje typu spread betting i CFD to produkty finansowane z zastosowaniem dźwigni finansowej. Z tego względu wiążą się z dużym ryzykiem utraty kapitału, co może skutkować stratą większą od pierwotnego depozytu. Produkty te mogą nie być odpowiednie dla niektórych inwestorów. Kontrakty CFD nie są właściwymi instrumentami do gromadzenia środków emerytalnych lub jako stałe źródło dochodu. Upewnij się, że jesteś w pełni świadomy związanego z tym ryzyka i w razie potrzeby skorzystaj z porady niezależnego specjalisty.

InterTrader to nazwa handlowa spółki InterTrader Limited, będącej własnością spółki GVC Holdings PLC i pozostającą pod jej kontrolą. Spółka InterTrader Limited jest nadzorowana i regulowana przez Gibraltar Financial Services Commission oraz zarejestrowana w Financial Conduct Authority w Wielkiej Brytanii pod numerem 597312. Adres siedziby: Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.