Załóż konto

Załóż darmowe konto demo

Straty mogą przewyższać wartość depozytów


Masz pytania?

Aplety Expert Advisors


MT4 umożliwia korzystanie z automatycznych strategii inwestycyjnych, określanych mianem „apletów expert advisors” (EA). Możesz wybrać aplety EA do wykresów w oknie nawigacji.

Aby stworzyć własne aplety EA, użyj języka programowania MQL4. w tym celu kliknij prawym przyciskiem myszy Aplet EA w oknie nawigacji, po czym wybierz Utwórz (Create).

expert-advisor-menu

Wówczas otworzy się wbudowany MetaEditor MT4, który wyświetli kreatora apletów EA.

expert-advisor-wizard

Z pomocą kreatora określ interesujący Cię rodzaj apletu EA. w oknie Właściwości ogólne (General Properties) wprowadź nazwę swojego apletu EA, nazwę programisty i stronę programisty. Kliknij Dodaj (Add), aby dodać parametr do apletu EA.

expert-advisor-wizard-properties

Testowanie apletów EA

MT4 umożliwia testowanie apletów EA przed przypisaniem ich do wykresu. Tester strategii pokazuje, w jaki sposób aplet będzie działał na wybranym instrumencie w określonych warunkach rynkowych. Aby go uruchomić, kliknij Widok (View) i wybierz Tester strategii (Strategy Tester).

expert-advisor-testing

Z menu rozwijanego Aplet EA wybierz aplet, który chcesz przetestować, a z menu Symbol – instrument, na którym chcesz wypróbować wybrany aplet.

Kliknij Właściwości apletu (Expert Properties), aby zmienić ustawienia przed przeprowadzeniem testu. Poprzez ustawienia Optymalizacja (Optimization) możesz przeprowadzić wiele testów, które odzwierciedlają różne warunki rynkowe.

moving-average

Możesz wybrać jeden z pięciu modeli optymalizacji w menu rozwijanym Parametr zoptymalizowany (Optimized Parameter) znajdującym się w zakładce Testowanie (Testing).
Przejdź do InterTrader już dziś, to najmądrzejszy wybór dla tradera

Straty mogą przewyższać depozytów Załóż konto Załóż konto demo


Transakcje typu spread betting i CFD to produkty finansowane z zastosowaniem dźwigni finansowej. Z tego względu wiążą się z dużym ryzykiem utraty kapitału, co może skutkować stratą większą od pierwotnego depozytu. Produkty te mogą nie być odpowiednie dla niektórych inwestorów. Kontrakty CFD nie są właściwymi instrumentami do gromadzenia środków emerytalnych lub jako stałe źródło dochodu. Upewnij się, że jesteś w pełni świadomy związanego z tym ryzyka i w razie potrzeby skorzystaj z porady niezależnego specjalisty.

InterTrader to nazwa handlowa spółki InterTrader Limited, będącej własnością spółki GVC Holdings PLC i pozostającą pod jej kontrolą. Spółka InterTrader Limited jest nadzorowana i regulowana przez Gibraltar Financial Services Commission oraz zarejestrowana w Financial Conduct Authority w Wielkiej Brytanii pod numerem 597312. Adres siedziby: Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.