Załóż konto

Załóż darmowe konto demo

Straty mogą przewyższać wartość depozytów


Masz pytania?

FIX API


Interfejs API FIX InterTrader umożliwia połączenie własnej platformy inwestycyjnej użytkownika z naszym serwerem, a dzięki temu egzekucji transakcji i zleceń bezpośrednio na rynku.

Nasz interfejs API FIX to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalnych inwestorów chcących wykorzystać nasze bogate zasoby płynności przy niezwykle niskim poziomie opóźnienia i bardzo szybkim łączu. Aplikacja ta umożliwia inwestorom przesyłanie zleceń do realizacji na pary walutowe, indeksy, surowce energetyczne, metale i produkty rolne bezpośrednio do zasobów tradingowych i dostawców kwotowań.


Czym jest API FIX?

Protokół Financial Information eXchange (FIX) został opracowany, aby umożliwić lepszą komunikację między uczestnikami rynku. To międzynarodowy standard w transakcjach elektronicznych używany przez giełdy, banki, fundusze powiernicze, menedżerów zarządzających aktywami i fundusze inwestycyjne.

Nasz interfejs API zapewnia możliwie najszybszą wymianę informacji inwestycyjnych w protokole FIX. Wystarczy podpiąć interfejs pod platformę inwestycyjną, aby otrzymywać dane dotyczące cen, przesyłać transakcje, wysyłać i modyfikować zlecenia oraz otrzymywać potwierdzenia.

fix-api

Transakcje automatyczne

Za pomocą interfejsu API możesz tworzyć bezpieczne, automatyczne systemy transakcyjne w protokole FIX. Możesz skonfigurować swój system, tak aby otrzymywać aktualne i historyczne kwotowania cen oraz zlecać zlecenia rynkowe i z limitem ceny bezpiecznymi kanałami komunikacji.

Każde wygenerowane przez Ciebie zlecenie zostanie automatycznie przekierowane do naszego zasobu płynności i zrealizowane w czasie otwartych sesji transakcyjnych na danych rynkach. Interfejs API przez całą dobę oferuje automatyczne transakcje o minimalnych opóźnieniach.

Uwaga: Aby korzystać z interfejsu API FIX, musisz dysponować na swoim koncie depozytem o wartości przynajmniej 100 000 GBP.

Napisz do nas , aby omówić potrzeby biznesowe i współpracę z InterTrader.
Przejdź do InterTrader już dziś, to najmądrzejszy wybór dla tradera

Straty mogą przewyższać depozytów Załóż konto Załóż konto demo


Transakcje typu spread betting i CFD to produkty finansowane z zastosowaniem dźwigni finansowej. Z tego względu wiążą się z dużym ryzykiem utraty kapitału, co może skutkować stratą większą od pierwotnego depozytu. Produkty te mogą nie być odpowiednie dla niektórych inwestorów. Kontrakty CFD nie są właściwymi instrumentami do gromadzenia środków emerytalnych lub jako stałe źródło dochodu. Upewnij się, że jesteś w pełni świadomy związanego z tym ryzyka i w razie potrzeby skorzystaj z porady niezależnego specjalisty.

InterTrader to nazwa handlowa spółki InterTrader Limited, będącej własnością spółki GVC Holdings PLC i pozostającą pod jej kontrolą. Spółka InterTrader Limited jest nadzorowana i regulowana przez Gibraltar Financial Services Commission oraz zarejestrowana w Financial Conduct Authority w Wielkiej Brytanii pod numerem 597312. Adres siedziby: Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.