Załóż konto

Załóż darmowe konto demo

Straty mogą przewyższać wartość depozytów


Masz pytania?

Transakcje mobilne na iPhonie, iPadzie i Androidzie


Wyszukaj „InterTrader” w sklepach App Store lub Google Play

Teraz możesz inwestować w akcje, indeksy, pary walutowe i inne instrumenty z dowolnego miejsca, korzystając z aplikacji na iPhone’a® lub iPada® albo telefon z systemem Android lub tablet. Dzięki naszym bezpłatnym aplikacjom mobilnym możesz mieć tysiące globalnych rynków w kieszeni.

Możesz przeglądać aktualne ceny aktualizowane dla oferowanego przez nas całego szeregu rynków, a jeśli będziesz chciał dokonać transakcji, wystarczy, że wywołasz okienko transakcji jednym dotknięciem.Najważniejsze funkcje

  • • Otwieranie, edycja i zamykanie pozycji
  • • Ustawianie i zmiana stopów i limitów ceny
  • • Tworzenie zleceń i zarządzanie nimi
  • • Wyświetlanie pełnych informacji rynkowych
  • • Wyświetlanie aktualnych cen na wykresach

iPhone/iPad demo

Możesz korzystać z konta demo InterTrader w naszej aplikacji na iPhone’a/iPada. Na ekranie logowania naciśnij „Logowanie na konto demo”, aby wypróbować transakcje mobilne bez żadnego ryzyka.

Otwórz konto demo

Dzięki naszej aplikacji transakcyjnej już nigdy nie przegapisz dobrej okazji. Pobierz aplikację na swoje urządzenie ze sklepu App Store lub Google Play już dziś.


Aplikacja transakcyjna na iPhone’a/iPada

Kompatybilna z iPhone’em, iPodem touch i iPadem. Wymaga systemu iOS w wersji 3.0 lub nowszej.

Odwiedź sklep App Store, wyszukaj „InterTrader” i pobierz aplikację InterTrader na iPhone’a lub iPada.

Aplikację można pobrać bezpłatnie.

Aplikacja transakcyjna na Androida

Działa na smartfonach i tabletach z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.

Odwiedź sklep Google Play, wyszukaj „InterTrader” i pobierz aplikację InterTrader na Androida.

Aplikację można pobrać bezpłatnie.
Przejdź do InterTrader już dziś, to najmądrzejszy wybór dla tradera

Straty mogą przewyższać depozytów Załóż konto Załóż konto demo


Transakcje typu spread betting i CFD to produkty finansowane z zastosowaniem dźwigni finansowej. Z tego względu wiążą się z dużym ryzykiem utraty kapitału, co może skutkować stratą większą od pierwotnego depozytu. Produkty te mogą nie być odpowiednie dla niektórych inwestorów. Kontrakty CFD nie są właściwymi instrumentami do gromadzenia środków emerytalnych lub jako stałe źródło dochodu. Upewnij się, że jesteś w pełni świadomy związanego z tym ryzyka i w razie potrzeby skorzystaj z porady niezależnego specjalisty.

InterTrader to nazwa handlowa spółki InterTrader Limited, będącej własnością spółki GVC Holdings PLC i pozostającą pod jej kontrolą. Spółka InterTrader Limited jest nadzorowana i regulowana przez Gibraltar Financial Services Commission oraz zarejestrowana w Financial Conduct Authority w Wielkiej Brytanii pod numerem 597312. Adres siedziby: Suite 6, Atlantic Suites, Europort Avenue, Gibraltar.